به مارکوپکس خوش آمدید

۵ نکته برای انتخاب سیستم پکس PACS ایده آل، از نظر استیو دیتن

چکیده مقاله

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

قبل از انتخاب سیستم پکس PACS، موارد زیر بهتر است بررسی شود چرا که تمام سیستم های PACS که یک کاربر باید در نظر بگیرد از نظر قابلیت مجموعه ابزار تقریبا مشابه هستند. اما باید چند مسئله مهم را بخاطر بسپارید.

۱. سهولت استفاده از سیستم را در نظر بگیرید زیرا در پذیرش محصول جدید تأثیر می‌گذارد.

سیستم پکس انتخاب شده باید شباهت زیادی به وبگردی طبیعی داشته باشد. قابلیت جستجوی ساده، راه اندازی برنامه با یک کلیک و قابلیت جستجو در اینترنت. این‌ها همه مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. نحوه استفاده از آن باید برای کاربر آشنا و راحت باشد.

۲. نصب آسان را فراموش نکنید!

نصب یک نرم افزار برای مشتری تابع توالی خاصی است. مشتری باید قادر به نصب آن، بدون نیاز به گذرواژه و یا نرم افزار دانگل باشد. مجوزها باید توسط سرور تأیید شوند. نیازها متغیر هستند، بنابراین کاربران نباید مجبور باشند در مورد زمان استفاده از سیستم با سرپرست PACS هماهنگ کنند.

۳. زمان آن فرا رسیده است که PACS ها چیزی بیش از مشاهده تصاویر را در بر بگیرند.

بیشتر سیستم های پکس ابزارهای مشابهی را ارائه می‌دهد، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که سیستم‌ها چیزی بیش از مشاهده تصاویر را در بر بگیرند. ویژگی‌هایی از جمله گزارش ‌نویسی به صورت صوتی و متنی و پیوست فایل که روند کار را بهبود می‌بخشد و باعث صرفه‌جویی در وقت رادیولوژیست‌ها می‌شود. رادیولوژیست‌ها برای نوشتن گزارش از روی عکس‌ها، تأیید گزارش‌ها و جستجوی گزارش‌های قبلی، مجبور نیستند بین برنامه‌های مختلف جا به جا شوند.

۴. هنگام خرید سیستم پکس باید قابلیت مشاهده تصاویر از راه دور نیز در نظر گرفته شود.

سیستم پکس خریداری شده باید چیزی بیش از دسترسی ساده به تصاویر از راه دور را ممکن کند. پکس ها باید گزینه هایی را برای بهبود سرعت دریافت تصاویر در اختیار رادیولوژیست قرار دهند. پکس‌ها باید به کاربران امکان دهند از هر رایانه شخصی وارد سیستم شده و آن را به یک گیرنده میانبر امن PACS تبدیل کنند. با یک کلیک ساده، همه تصاویر و گزارشات جدید بلافاصله به کامپیوتر رادیولوژیست منتقل می شوند.

۵. سیستم های پکس باید ازمولفه‌های پیشرو در صنعت استفاده کنند. 

ترندهای قبلی که برای استفاده از سیستم‌ عامل‌های اختصاصی مانند لینوکس و یونیکس از آنها استفاده می‌شد طوری طراحی شده بودند که استفاده و پشتیبانی از آنها هزینه‌بر بوده است. PACS باید بر روی سیستم عامل‌هایی که پیشرفته ترند، بر روی همه Device ها اجرا شوند.

برای بررسی نظر ریک پریمو، مدیر بازاریابی در شرکت Siemens ، برای انتخاب سیستم پکس ایده آل به این لینک رجوع کنید.

منبع: itnonline

مجله مارکوپکس

آخرین مقاله‌ها

مجله مارکوپکس

دیویژن(نسخه ۱۴)

برنامه دیویژن برای طیف گسترده‌ای از کاربران و متخصصین طراحی شده تا همه‌ی نیاز‌های مختلف را به بهترین شکل ،سهولت و امنیت بالا تامین کند.

فناوری اطلاعات و تصویربرداری پزشکی

ایجاد شبکه داده‌های بهداشتی فدرال

جای خالی شبکه‌های فدرال این روزها بسیار قابل لمس است، زیرا دسترسی به داده‌های بهداشتی جهت برنامه‌ریزی برای سلامت جمعیت، تحقیقات پایه و استفاده از

FHDN
تصویربرداری پزشکی

شبکه‌ داد‌ه‌‌های سلامت فدرال (FHDN)

چالش‌، نیاز و فرصت‌ها در شبکه‌ داد‌ه‌های سلامت فدرال (FHDN) با توجه به چالش‌های اشتراک‌گذاری داده‌های حساس سلامت، شبکه‌ داده‌های سلامت فدرال (FHDN) به‌ عنوان

تازه‌های مارکوپکس