Slide

راهنما و پشتیبانی

تلفن واحد پشتیبانی

همکاران واحد فنی و پشتیبانی در مارکوپکس، ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته، بدون تعطیلی پاسخگوی سوالات و نیازهای شما در تماس با مرکز پشتیبانی مارکوپکس هستند.

با ما تماس بگیرید: ۶۶۴۹۷۱۰۰- ۰۲۱

سوال‌های خود را از ما بپرسید. کافیست فرم تماس با ما را کامل کرده و با کلیک روی دکمه ارسال، هر سوالی که درباره سرویس‌های مارکوپکس دارید، از کارشناسان ما بپرسید.

چت آنلاین

با ما زنده، گفتگو کنید. روی دکمه گفتگوی زنده در گوشه پایین سمت راست صفحه بزنید و در لحظه با کارشناسان ما گفتگو کنید. پیام شما در ساعات غیر کاری، برای کارشناسان مارکوپکس ارسال شده و در اولین فرصت پاسخ  شما ارسال خواهد گردید.

پیش از اینکه نیاز به راهنما و پشتیبانی داشته باشید، به راحتی سوالات متداول سایر کاربران محصولات مارکوپکس را مطالعه نمایید و پاسخ خود را پیدا کنید.

اگر سوال شما در بین سوالات متداول کاربران ما نیست، اصلا نگران نباشید. همکاران تیم پشتیبانی ما همواره همراه شما خواهند بود.

به مجموعه‌ای کامل از مستندات و راهنمای کاربری محصولات مارکوپکس یکجا دسترسی داشته باشید. راهنمای هر محصول به صورت جداگانه و از ابتدا تا انتها، مستند و دسته‌بندی شده است.

مارکوپکس مجموعه‌ای از ویدئوهای راهنما را برای استفاده هرچه بهتر و راحت‌تر کاربران از محصولات این شرکت منتشر کرده است که به صورت کاملا تخصصی و با توضیحات کامل شما را با محصولات متنوع مارکوپکس آشنا خواهند کرد.