به مارکوپکس خوش آمدید

بهترین پکس از نظر لنی رزنیک مدیر رادیولوژی Agfa HealthCare

چکیده مقاله

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

بهترین پکس باید قابلیت‌های مورد نیاز و چه بسا فراتر از نیاز فعلی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ومراکز تصویربرداری پزشکی را در خود در برداشته باشد.

موارد زیر از جمله مواردی است که حتما در هنگام انتخاب بهترین پکس باید در نظر بگیرید. 

۱. مدیریت حجم زیاد مجموعه داده ها

ظهور روش‌های multi-slice چالش‌های منحصر به فرد فرآیند کاری را برای رادیولوژیست‌ها ایجاد می‌کند.

بهترین پکس باید حجم زیادی از مجموعه داده‌ها را مدیریت کنند و بتواند چالش‌های فرآیند کاری ایجاد شده توسط روش‌های multi-slice را به حداقل برساند.

۲. مطابقت داشتن با استانداردهای شما

بهترین راه برای محافظت از سرمایه گذاری شما، انتخاب خدماتی است که برای نیاز خاص شما طراحی شده اند و به سیستم‌های استانداردی مانند DICOM ،HL7 متصل باشند.

PACS خدماتِ خاص و پیچیده فناوری اطلاعاتِ رادیولوژی است که باید با سامانه‌های بیمارستانیِ دیگر کار کند تا بتواند بهره‌وری مورد نیاز مرکز شما را تولید کند.

۳. بایگانی DICOM

هر مرکز درمانی که تصمیم به تغییر PACS خود گرفته باشد می‌تواند تائید کند که جا به جایی داده‌های PACS چقدر پیچیده و پرهزینه است. بهترین پکس باید اطلاعات را به راحتی با سایر سیستم‌ها به اشتراک بگذارد.

۴. داشتنِ ابزارهایِ پیشرفته برای ارائه گزارشاتِ تشخیصی دقیق‌تر

وقتی به دنبال بهترین پکس PACS هستید، باید ابزارهای تحلیل و تشخیصی آن را بررسی کنید، حتی اگر امروز فکر نکنید که به آن‌ها احتیاج دارید.

PACS یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت است که روش‌های جدید در علم خواندن، تحلیل و گزارش‌نویسی در تصاویر پزشکی، در دسترس بودن اطلاعات و ابزارهای پیشرفته تشخیصی را باید پوشش دهد.

۵. امنیتِ پکس

خدمات خاص فناوری اطلاعات در پکس، باید بهبود نگهداری اطلاعات و سوابق بیمار را در نظر بگیرد و همچنین روشی برای ردیابی و حسابرسی فعالیت های انجام شده و اختیارات کاربران آن را فراهم کند.

برای بررسی نظر ریک پریمو، مدیر بازاریابی در شرکت Siemens ، برای انتخاب بهترین پکس ایده آل به این لینک رجوع کنید.

منبع: itnonline

 

مجله مارکوپکس

آخرین مقاله‌ها

متریک (نسخه ۹.۴۴.۳۵)

مفتخریم که شما همراهان عزیز را از آخرین دستاوردها و تغییرات متریک در نسخه ۹.۴۴.۳۵ مطلع نماییم. ۱- رهیاب امکان غیرفعال کردن ارسال اتوماتیک رهیاب

مجله مارکوپکس

متریک نسخه (۹.۴۴.۳۵)

مفتخریم که شما همراهان عزیز را از آخرین دستاوردها و تغییرات متریک در نسخه ۹.۴۴.۳۵ مطلع نماییم. ۱- رهیاب رهیاب، محصول هوشمند ارسال پیامک حاوی

مجله مارکوپکس

متریک (نسخه ۹.۴۰.۱۲)

مفتخریم که شما همراهان عزیز را از آخرین دستاوردها و تغییرات متریک در نسخه ۹.۴۰.۱۲ مطلع نماییم. تغییرات رهیاب   . نمایش کد رهیاب‌های تولید

تازه‌های مارکوپکس

به دنبال مطلب خاصی هستید؟