به مارکوپکس خوش آمدید

ابر تصویربرداری پزشکی

چکیده مقاله

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

در دنیایی که با سرعت در حال حرکت به سمت مفهموم اینترنت اشیاء می باشد و به صورت مستقیم دنیای فیزیکی و سیستم های مبتنی بر کامپوتر با هم ادغام شده اند، تصویربرداری پزشکی نیز از این تکنولوژی، برای ارتقای مراقبت از سلامت، بی بهره نمانده است.

استفاده از ابر تصویربرداری پزشکی، همکاری منابع پزشکی و توسعه اتحاد پزشکی را تسهیل می کند. در دراز مدت، داده های بزرگ تصویر برداری می تواند با فناوری های جدید مانند رایانش ابر و هوش مصنوعی ترکیب شود تا ارزش این داده ها را به طور کامل بررسی و بهبود تشخیص و رفتار را ایجاد کند.

  • زمان استفاده از کلیشه و فیلم های تصویربرداری به سر آمده است.
  • ابر تصویربرداری پزشکی می تواند به مشاوره، تشخیص و درمان کمک کند.
  • اما از اهمیت کیفیت تصاویر پزشکی در فضای وب نباید بگذریم.
ابر تصویربرداری پزشکی مارکوپکس
ابر تصویربرداری پزشکی مارکوپکس

 

راه حل مارکوپکس برای تصاویر پزشکی

پلتفرم های تحت وب مارکوپکس با ارائه تصاویر دایکام و باکیفیت در محیط وب، موجب بهبود بهره وری و دقت در تشخیص و درمان می شود و خدمات پزشکی بهتری را ارائه می دهد.

مزایای ابر تصویربرداری پزشکی برای بیمارستان ها

برای بیمارستان ها، ابر تصویربرداری پزشکی از اشتراک اطلاعات تصویر در داخل و بین بیمارستان ها، اطلاعات پزشکی و فنی و مدیریت خدمات، برنامه های کاربردی سه بعدی از تصاویر بالینی و تحقیقات علمی پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، ترکیب داده های بزرگ تصویری از راه دور، تشخیص از راه دور و هوش مصنوعی می تواند تشخیص پزشکان و در نتیجه شهرت بیمارستان را بهبود بخشد.

مزایای ابر تصویربرداری پزشکی برای بیماران

برای بیماران، ابر تصویربرداری پزشکی می تواند به مشاوره، تشخیص و درمان کمک کند. به این ترتیب، بیماران به راحتی می توانند دریافت درمان پزشکی، صرفه جویی در وقت و پول، و کنترل سلامت خود را مدیریت کنند.

مزایای ابر تصویربرداری پزشکی برای پزشکان

برای پزشکان، ابر تصویربرداری پزشکی موجب بهبود بهره وری و دقت در تشخیص و درمان می شود، ارتباط موثری بین پزشکان و بیماران ایجاد می کند، باعث کاهش حوادث پزشکی و بهبود رضایت بیمار میشود و خدمات پزشکی بهتری را ارائه می دهد.

در مراحل اولیه تکنولوژی انتقال داده ها به ابر، پزشکان در مورد امنیت اطلاعات پزشکی، به ویژه از داده های تحقیقی علمی، نگران هستند. پزشکان اغلب مایل به ذخیره اطلاعات در ابر نیستند.  اما با امنیت بالای پتلفرم های تحت وب مارکوپکس این نگرانی مسئله ای حل شده می باشد.

به طور خلاصه، استفاده از رایانش ابری در تصویربرداری پزشکی و حذف کلیشه، بهره وری کارآمد از منابع پزشکی را میسر می کند، هزینه ها را کاهش می دهد و کارایی را بهبود می بخشد بنابراین بیماران خدمات بهتر پزشکی را دریافت می کنند.

.

مجله مارکوپکس

آخرین مقاله‌ها

مجله مارکوپکس

Hanging Protocol

پروتکل نمایش Hanging چیست؟ پروتکل Hanging در زمینه تصویربرداری پزشکی، به محموعه‌ای از قوانین و دستورالعمل‌هایی اشاره دارد که نحوه چیدمان نمایش تصاویر پزشکی را

مجله مارکوپکس

دیویژن(نسخه ۱۴.۵۰.۵)

نرم افزار  دیویژن برای طیف گسترده‌ای از کاربران و متخصصین طراحی شده تا همه‌ی نیاز‌های مختلف را به بهترین شکل ،سهولت و امنیت بالا تامین

Machine Learning Technologies for Medical Diagnostics
فناوری اطلاعات و تصویربرداری پزشکی

مزایا و چالش‌های فناوری‌های یادگیری ماشین (Machine Learning) برای تشخیص در پزشکی

هر سال، اشتباهات تشخیص پزشکی بر سلامت میلیون‌ها انسان تأثیر می‌گذارد و میلیاردها دلار هزینه دارد. فناوری‌های یادگیری ماشینی می‌توانند به شناسایی الگوهای پنهان یا

تازه‌های مارکوپکس

به دنبال مطلب خاصی هستید؟