محصولات

pacs

پکس چیست؟

در واقع سيستم diPacs به عنوان هسته مرکزی PACS مرکز درمانی عمل کرده، و ذخيره و مديريت تصاوير و اطلاعات را بطور متمرکز فراهم می آورد. برای اين امر، پس از نصب سيستم diPacs لازم است تا مشخصات diPacs در کليه موداليتی های مرکز (CT, MR, XA, US )… ,تعريف شود و کليه تصاوير و exam های عمليات تشخيصی به سيستم diPacs ارسال می گردد.
کارنامه

کارنامه چیست؟

حلقه مفقوده جهت اتوماسیون کامل مراکز درمانی را فراهم می نماید. در واقع ارتباطی دو طرفه بین دستگاه تصویر برداری و سیستم اطلاعات درمانی(پذیرش تصویربرداری) مرکز را بوجود می آورد و با پیاده سازی آن، اطلاعات بصورت مکانیزه روی دستگاه تصویر برداری بارگذاری شده و کارشناس تصویربرداری نیازی به ورود اطلاعات بصورت دستی نخواهد داشت.
metric2

سامانه تحت وب چیست؟

سیستم MARCO Metric Web Server دسترسی متخصصین به تصاویر از طریق Web را فراهم می آورد، به نحوی که متخصص و رادیولوژیست تنها با دسترسی به اینترنت و باز کردن Website مرکز درمانی و وارد نمودن Username و رمز عبور به لیست بیماران دسترسی می یابد و با استفاده از امکانات تعبیه شده به سهولت تصاویر مربوطه را مرور می نماید.
diRect-Media

سامانه انتشار و چاپ مدیا چیست؟

سامانه diRectMedia جهت سهولت کار کابران مرکز در زمینه رایت CD/DVD طراحی شده، به نحوی که CD/DVD های مرکز بدون هرگونه عملیات دستی و کاملا اتوماتیک رایت شده و با Label دلخواه مرکز لیبل زنی می شود. این سیستم می تواند در کنار هریک از محصولات diPacs، diVision قرار گیرد و یا حتی بصورت مرکزی مورد استفاده تمام بخشها بطور همزمان باشد.
division

division classic چیست؟

سيستم diVision برنامه ای است که در اختيار متخصصين و کاربران قرار می گيرد تا تصاوير را از سيستم diPacs و از طريق شبکه بيمارستان بازيابی نمايند. اين برنامه با طراحی ساده و کاربردی، امکان دريافت و مرور بلافاصله تصاوير را فراهم می آورد. به نحوی که بطور نرمال برای دريافت تصاويربيماری با 100تصوير، کمتر از 5 ثانيه زمان نياز است.

مارکو پکس

division Proچیست؟

ایستگاه کاربری diVision Pro ویژه کاربری تخصصی توسط رادیولوژیست ها و متخصصینی طراحی شده است که علاوه بر ابزارهای معمول کاری و پردازش دوبعدی تصاویر نیاز به تصویر سازی مجازی و 3D Processing به همراه فانکشهای پیشرفته در MPR و MIP و MinIP هستند.
reportlink

ReportLink چیست؟

با توجه به اینکه خروجی تصویربرداری تشخیصی در نهایت در قالب Report توسط متخصص پیاده سازی می شود، ارائه راهکارهای مناسب در این رابطه ضروری است. تمامی تلاش پرسنل تصویربرداری، فنی و پزشکان رادولوژیست در گزارش نهایی تشخیصی خلاصه می گردد که بایستی در زمان و مکان مناسب با صحت کامل در اختیار پزشک معالج قرار گیرد.
skyweb-1_01163107d4423eda3c62b5c16613f001

سامانه کاوش چیست؟

مجموعه های خدمات درمانی که از مجموع چندين مرکز درمانی تشکيل شده اند نيازمند داشتن راهکاری يکپارچه براي دسترسی واحد به کليه مراکز تحت پوشش هستند به نحوی که تنها با دسترسی به آن درگاه واحد و در يک جستجوی ساده کليه سوابق بيماران و گزارشهای مورد نظر را بصورت يکتا مشاهده کنند.
discript

پرینت سرور چیست؟

سيستم diScript جايگزين فيلم پرينترهای قديمی است، به نحوی که تصاوير ارسالی از موداليتی ها را بجای فيلم راديولوژی روی کاغذ A3 يا A4 پرينت می کند، که علاوه بر کاهش هزينه های درمانی مرکز می تواند به عنوان کمک تشخيص به همراه CD تحويل بيمار گردد.

ویژگی محصولات

MARCO PACS 0