معرفی مارکو پکس

شرکت دانش بنیان تحولات نوین یادمان – مارکو پکس تولیدکننده و ارائه دهنده سامانه های پکس جامع بیمارستانی و محصولات مکمل آن با بیش از ۴۸۰ مرکز تحت پوشش در سراسر کشور، با ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه ذخیره سازی و تبادل تصاویر پزشکی منطبق با استانداردهای روز جهانی، همواره در تلاش بوده است بهترین و بروز ترین خدمات را در اختیار مراکز تحت پوشش خود قرار دهد.
مارکو پکس با هدف ارائه خدمات بروز و برخط، رضایتمندی مشتریان خود را اولویت اول قرارداده و در طول بیش از ۱۷ سال سابقه عملیاتی در این حیطه، توانسته است با استفاده از راهکارهای فناورانه، همواره در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان خود باشد.
همکاری جامع با دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، مرکزی، هرمزگان، یزد، زنجان، خراسان شمالی و بیش از ۲۰ دانشگاه علوم پزشکی دیگر، مراکز درمانی و تخصصی خصوصی و نظامی در کشور، موجب گردیده است گستره وسیعی از انتظارات و درخواست ها توسط مجموعه محصولات مارکو پکس پاسخگو باشند.

 معرفی مارکو پکسهدف

تحقیق و توسعه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در صنعت پزشکی برای مدیریت و انتقال تصاویر پزشکی با هدف تسریع در فرایندهای تصویر برداری و گزارش دهی به بیماران.

ماموریت

ارتقا سطح خدمات حوزه تصویر برداری به بیماران از طریق فراهم آوردن امکانی آسان و مطمئن برای متخصصین، پزشکان، کارکنان مراکز پزشکی برای دسترسی به اطلاعات و آرشیو تصویر برداری بیماران از هر نطقه و امکان ارائه نظر و گزارش تشخیصی.

چشم انداز

برزگترین تامین کننده راهکارها و شبکه های نرم افزاری در حوزه تصویربرداری پزشکی در کشور در پایان 10 سال اول فعالیت، و بزرگترین در منطقه در پایان 10 سال دوم.