LOGO MARCOPACS

معرفی مارکوپکس

شرکت دانش بنیان تحولات نوین یادمان – مارکوپکس تولیدکننده و ارائه دهنده سامانه های پکس جامع بیمارستانی و محصولات مکمل آن با بیش از 430 مرکز تحت پوشش در سراسر کشور، با ارائه آخرین دستاوردهای خود در زمینه ذخیره سازی و تبادل تصاویر پزشکی منطبق با استانداردهای روز جهانی(استاندارد دایکام)، همواره در تلاش بوده است بهترین و بروز ترین خدمات را در اختیار مراکز تحت پوشش خود قرار دهد. مارکوپکس با هدف ارائه خدمات بروز و برخط، رضایتمندی مشتریان خود را اولویت اول قرارداده و در طول بیش از 15 سال سابقه عملیاتی در این حیطه، توانسته است با استفاده از راهکارهای فناورانه، همواره در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت مشتریان خود باشد. همکاری جامع با دانشگاه های علوم پزشکی تهران ، ایران و بیش از 20 دانشگاه علوم پزشکی دیگر و استان های مرکزی، هرمزگان، یزد، زنجان، خراسان شمالی و مراکز درمانی و تخصصی خصوصی و نظامی در کشور، موجب گردیده است گستره وسیعی از انتظارات و درخواست ها توسط مجموعه محصولات مارکوپکس پاسخگو باشند.
2018-04-12_11-25-23

ماموریت

ارتقا سطح خدمات حوزه تصویر برداری به بیماران از طریق فراهم آوردن امکانی آسان و مطمئن برای متخصصین، پزشکان، کارکنان مراکز پزشکی برای دسترسی به اطلاعات و آرشیو تصویر برداری بیماران از هر نطقه و امکان ارائه نظر و گزارش تشخیصی.
2018-04-12_11-27-04

چشم انداز

برزگترین تامین کننده راهکارها و شبکه های نرم افزاری در حوزه تصویربرداری پزشکی در کشور در پایان 10 سال اول فعالیت، و بزرگترین در منطقه در پایان 10 سال دوم.